…pretože sny sú na to aby sa žili.

Skúsenosti so zelenými potravinami

Zelené potraviny určite fungujú. Mám chronický zápal mandlí a odkedy užívam chlorellu, tak som nebol chorý. Treba vyskúšať.
Braňo

Zelené potraviny, bol ďalší pokus ako si skvalitniť život. Ak ste mali
alebo mate celoživotný problém ako neskonzumovať celý dezert, odolať
tristo gramovej Milke a neodolateľnej chuti na sladké, tak tento
problém mi poriešila chlorella, je to neuveriteľne, ale ja už nemusím
schovávať pred sebou keksíky a čokolády … ďakujem 🙂
Angelika

Užívam chlorellu len cca 2 týždeň, čo je na posúdenie veľmi krátko no minimálne nálada sa mi zlepšila.
Pali

Užívala som chlorellu pravidelne a nepravidelne zelený jačmeň. Pokiaľ som užívala väčšie množstvo chlorelly organizmus sa čistil ( užívala som dva krát denne cca po osem tabletiek) a myslím že aj pravidelne vyprázdňovanie sa zlepšilo. Teraz si chcem zvýšiť dávku a to na jaro- na očistu spolu s pitím čajov. Pri užívaní, resp. Po vypití jačmeňa sa cítim osviežená a taktiež idem do pravidelného užívania. Potom napíšem znovu svoje výsledky.
Viera

S užívaním zelených potravín mám iba kladné skúsenosti, najprv som užívala chlorellu a teraz pijem zelený jačmeň. Upravila sa mi činnosť čriev, pretože som mala s týmto ťažkosti, som vitálnejšia, ako keby sa mi dobili baterky.
vrelo odporúčam.
Milka

V súvislosti so zelenými potravinami môžem povedať, že je veľká škoda, že sa skôr propagujú všelijaké chemicky upravované nezdravé jedlá a doplnky k výžive a pritom existujú produkty, ktoré nám dajú oveľa viac, ako sa na prvý pohľad zdá. Keď sme s manželkou vyskúšali prvé dávky chlorelly, účinky sa dostavovali priam okamžite. Postupne sme každý našli svoj spôsob, ktorý nám vyhovoval a naše telá sa nám za to odvďačili. Ja som mal problémy s pálením záhy, ktoré dnes už takmer nepoznám, manželka dlhoročne súperila so zlým trávením a zápalmi. V súčasnosti si deň bez chlorelly a nápoja z jačmeňa už ani nevieme predstaviť.
František

Advertisement