…pretože sny sú na to aby sa žili.

O mne

Už v detstve som si pripadal iný ako moji rovesníci. Vedel som predpokladať, ako sa vyvinie určitá situácia, ako sa ľudia v určitých situáciách zachovajú. Nevedel som si to vysvetliť, keďže som v tomto smere nemal žiadnu skúsenejšiu a spriaznenú dušu. Počas štúdia som sa zaoberal rôznymi vecami. Veľmi zaujímali napr. znamenia zverokruhu. Teoretické aj praktické štúdium tohto druhu ma inšpirovalo a posúvalo ďalej za poznaním. Neskôr, už pri rôznych pracovných povinnostiach, som tieto poznatky využíval na lepšie spoznanie charakterov a vlastnosti ľudí okolo mňa.

Počas niekoľkých rokov som si vyskúšal rôzne pracovne pozície, ktoré ma čiastočne napĺňali, ale vnútorne ma ani jedna z nich neupokojila. V každej práci som prišiel na to, že som svojim kolegom a okoliu niečo ako psychológ či bútľavá vŕba. Už vtedy som vedel predpokladať ako bude vyzerať vývoj firmy či život mojich kolegov. Vďaka množstvu rôznych typov ľudských charakterov, ktoré som spoznával, som sa veľa učil, ale stále som to nevedel zužitkovať.

Zásadná zmena v mojom živote nastala, keď mi moja veľmi dobrá priateľka Adriana ponúkla zelené potraviny, pretože vedela, že mám problémy s imunitou. Ich užívanie sa už zavčasu u mňa prejavilo celkovým zlepšením zdravotného stavu a okrem toho podnietili vo mne rast vnútornej sily na zdolávanie nových prekážok. Zelená strava čistí mozog, vyživuje bunky a to sa u mňa začalo veľmi skoro prejavovať. Za par týždňov som mal pocit, že vnímam okolie oveľa citlivejšie a cítim a vidím ešte viac, ako predtým. Začal som sa cítiť veľmi ľahko, ako keby zo mňa odchádzala nejaká ťažoba, niečo zlé, čo mi v živote bránilo posúvať sa ďalej.

O pol roka na to, mi moja ďalšia dobrá kamarátka Slávka ukázala veľmi zaujímavú knihu o duchovnej numerológii, s ktorou sa stretla u pani Lívie. Vďaka Slávke, ktorá mi ukázala túto možnosť, som sa posunul ďalej a považujem to za môj doterajší najväčší posun v živote. Táto kniha, od pani Lívie, mi úplné prevrátila život hore nohami. Pri jej čítaní, som mal pocit, že veľa informácii v nej ovládam a už dlho praktizujem a hlavne mi pomohla v mnohom sa utvrdiť.

Po jej naštudovaní som navštívil pani Líviu, kde som úspešné absolvoval aj individuálny kurz zameraný na duchovnu numerológiu. Sama mi odporučila rozvíjať moje prirodzené schopnosti povýšiť čísla na prognózy.

Každý človek je iný, žiadny veštec ani numerológ nie je taký istý a aj ja mám svoju špecializáciu. Venujem sa duchovnej numerológii, zameranej hlavne na zlepšenie zdravotného stavu a to aj pomocou zelených potravín. Významnou vetvou mojej špecializácie je poradenstvo riešenia partnerských vzťahov, zamestnania atď. Vďaka, dnes už veľkému množstvu klientov som nadobudol množstvo skúsenosti, ktoré sa pokúšam odovzdávať ďalej.

Väčšina klientov príde ku mne, keď chce v živote niečo zmeniť, chce si to u mňa utvrdiť, alebo má pocit životnej stagnácie a potrebuje sa posunúť. Ľudia majú svoje sny a chcú ich žiť.
Budem rád ak aj vy budete ŽIŤ SVOJ SEN

Ďakujem kamarátke Janke za návrh názvu tejto web stránky a Jurajovi za jej zrealizovanie do tejto podoby.

Advertisement