…pretože sny sú na to aby sa žili.

Calivita výrobky a Chlorofyl

Tekutý Chlorofyl – Zelený diamant

Díky svým účinkům se řadí k nejvýznamnějším přírodním potravním doplňkům!

CV0133_xlChlorofyl je zelený pigment v rostlinách. Zabezpečuje fotosyntézu čili přeměnu slunečního záření na chemickou energii, na které jsou svou výživou závislé téměř všechny živé organismy na Zemi včetně člověka.

Chlorofyl ve výrobku LIQUID CHLOROPHYLL se získává z mladých listů vojtěšky, která je známá svým mimořádným obsahem příznivých láte

Díky svým účinkům se řadí k nejvýznamnějším přírodním potravním doplňkům!

Chlorofyl je zelený pigment v rostlinách. Zabezpečuje fotosyntézu čili přeměnu slunečního záření na chemickou energii, na které jsou svou výživou závislé téměř všechny živé organismy na Zemi včetně člověka.

Chlorofyl ve výrobku LIQUID CHLOROPHYLL se získává z mladých listů vojtěšky, která je známá svým mimořádným obsahem příznivých látek.

Účinky chlorofylu z vojtěšky jsou nepřeberné a možná nedostižné

Detoxikuje, zbavuje tělo usazených látek vzniklých např. špatným trávením, nevhodnou stravou, používáním chemických látek, konzervantů, pracích prášků, které by jinak byly zdraví nebezpečné. Je zjištěno, že takových usazenin získáme v průběhu života až několik kilogramů.

Harmonizuje činnost střev. Nesprávná střevní činnost a vylučování má za následek dlouhou řadu nemocí a obtíží, např. snížení imunity, kožní choroby, přetížení jater, zvýšenou vnímavost na infekční onemocnění, celkové přetížení organismu, únavu, časté nachlazení, zahlenění atd. Nedostatečná funkce střev rovněž zhoršuje stav všech onemocnění. Patří mezi ně i degenerativní onemocnění, jako je cukrovka, nemoci cévního systému, dna, nádorová onemocnění apod.

Je aktivní proti bakteriím. Pro bakterie je naše tělesná schránka živnou půdou a podporují nejedno onemocnění (např. Helicobacter pylori – žaludeční vředy,  Candida albicans –likviduje potřebnou střevní flóru a snižuje imunitu).

Antibakteriální aktivita chlorofylu se rovněž projevuje ve snížení četnosti zubního kazu, zlepšení stavu dásní a některých forem akné .

Má protizánětlivé působení. Chlorofyl je schopen lokalizovat a eliminovat vnitřní i vnější zánětlivé procesy včetně zánětů v dutině ústní i gynekologických zánětů. Dokonce je schopen úspěšně působit v případě bércových vředů a růže!

Zvyšuje tvorbu a kapacitu červených krvinek a  organismu tak zabezpečuje dostatečné okysličení tkání, což je jedna ze základních podmínek ideální činnosti všech tělesných systémů.

Má protiplísňový efekt. Aniž bychom si toho byli vždy vědomi, konzumujeme potraviny, které mohou být napadeny plísněmi a plísně a jejich spory se dostávají do organismu z našeho okolí. Přitom plísně jsou v lidském organismu velmi obtížně zničitelné, neboť disponují důmyslným ochranným systémem. Proti jejich škodlivým účinkům je nyní s úspěchem možné použít chlorofyl

Má deodorační účinek. Dokáže ztlumit, případně odstranit tělesné pachy. Eliminuje špatný dech, štiplavý pach potu apod.

Má chemoprotektivní účinek na lidský organismus. Pomysleme na velké množství chemických látek, se kterými se denně náš organismus setká. Kolik je to za měsíc, za rok? Kolik léků konzumujeme? Každá z těchto chemikálií, pokud zůstane v organismu, může napáchat mnoho škody. Chlorofyl tyto látky z těla uvolňuje.

Je silným antioxidantem. Je to jeden z nejsilnějších antioxidantů! Je velmi silný v působení proti volným radikálům a karcinogenům, chrání buňky proti poškození. Některým karcinogenům dokáže zabránit vstřebávat se do organismu.

Má protiradiační efekt.  Chlorofyl dokáže snížit riziko poškození radiací a tzv. elektromagnetického smogu (radioaktivní odpad, mobily, počítače, mikrovlnné trouby).

To nejlepší na konec

Šířkou detoxikačního a ochranného působení je Liquid Chlorophyll velmi užitečný, potřebný a použitelný pro každého člověka žijícího „civilizačním“ způsobem života. A ještě jedna vlastnost staví Liquid Chlorophyll velmi vysoko na žebříčku potravních doplňků. Je totiž silně zásaditý. Většina potravin, které používáme k výživě, je spíše „kyselinotvorných“ (maso, bílá mouka, jednoduché cukry, rafinované potraviny apod.), jen málo z nich je zásaditých. Ideální biologická hodnota tkání je pH 7,4 – 7,5. Bohužel drtivá většina populace dosahuje běžně pH 5,5. Tato acidóza (překyselení) je ide&aac ute;lní živnou půdou pro masový nárůst degenerativních civilizačních nemocí! Člověk s acidózou daleko jednodušeji onemocní i obyčejným nachlazením, angínou nebo třeba ekzémem. Jednou z nemocí, která jednoznačně vzniká z dlouhodobého překyselení, je např. revmatoidní artritida.

Liquid Chlorophyll je jedním z klíčových přípravků, kterým lze řešit otázku dlouhodobé „odkyselovací“ kúry a následné prevence.

 

Dávkování: Základní detoxikační kúra a preventivní dávka: 1krát denně 5ml (čajová lžička)

Intenzivnější detoxikační kúra: 2krát denně 5ml

Akutní řešení 3krát denně 5ml

Liquid Chlorophyll je nejlepší užívat nalačno ředěný v 0,5 až 1dcl vlažné vody, čaje.

Při vnějším použití se používá několikrát denně neředěný přímo aplikovaný na

postižené místo (sprej, napuštěné obvazy).

Minimální délka kúry je 3 měsíce (ideální v předjaří a na podzim).

 

Na stiahnutie

logo-velkePDF prezentácia Tekutý Chlorofyl – Chlorophyll.pdf

PPT prezentácia Tekutý Chlorofyl – Chlorophyll.ppt

PDF prezentácia – 10 výhod Chlorofyllu

Advertisement